سرویس سالیانه کولرگازی

تعمیر کولرگازی در اسلامشهر

امروزه استفاده از کولرهای گازی بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته و دلیل آن را میتوان مزایای زیاد این محصولات در مقایسه با کولرهای معمولی و سایر تجهیزات مورد استفاده برای سرمایش یا گرمایش دانست. همین افزایش میزان استفاده باعث شده که نیاز به انجام خدماتی مانند سرویس دهی و تعمیرات آنها نیز بیشتر شود. کولر گازی از آنجایی که می تواند هوای داخل فضای مورد نظرتان را تهویه کند و در کنار آن عمل خنک کنندگی یا گرمادهی را انجام دهد، در شهرهایی که با موضوع آلودگی هوا دست و پنجه نرم می‌کنند استفاده زیادی دارند. در ادامه این مطلب خبرهای خوبی برای ساکنین اسلامشهر که از کولرهای گازی برند‌های مختلف استفاده می‌ کنند، خواهیم داشت.

 

سرویس انواع کولرگازی در اسلامشهر

مرکز تعمیر کولر‌گازی اسلامشهر

شلوغی، زندگی در خانه های آپارتمانی، ترافیک و… همه مواردی هستند که باعث می‌ شود بسیاری ترجیح دهند از خدمات تعمیرات در محل برای لوازم خانگی خود استفاده کنند. این خدمات روزبه روز در حال گسترده شدن هستند و می بینیم که امروزه تعمیر کولرگازی در اسلامشهر به راحتی با وجود شرکت هایی مانند کهربا تهویه امکان پذیر شده است. استفاده از خدمات تعمیرات کولرگازی در محل اجازه می‌ دهد تا فرد تعمیرکار بتواند با در نظر گرفتن شرایط کولر گازی، محل قرارگیری، فضای مورد نظرتان و… تمامی مراحل مربوط به عیب یابی و تعمیر این محصولات را انجام دهد. استفاده از خدمات کهربا تهویه برای تعمیر کولر گازی در اسلامشهر مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت که عبارتند از:

در اختیار داشتن تعمیرکاران آموزش دیده و حرفه‌ ای که با محصولات برندهای مختلف آشنایی دارند، کمک می کند که روند انجام سرویس دهی یا تعمیرات با دقت و کیفیت بهتری انجام شود.
استفاده از لوازم یدکی با کیفیت و اصل می‌ تواند روی نتیجه کلی کار تعمیرات تاثیر زیادی داشته باشد. تعمیرکاران کهربا تهویه همواره لوازم یدکی با کیفیت و اصلی را در اختیار دارند و در زمان نصب نیز طول عمر آنها را تضمین خواهند کرد.
انجام سرویس دهی و ارائه زمان بندی مناسب برای ارائه این خدمات در آینده باعث می‌ شود که از آسیب‌ های احتمالی تا حد زیادی جلوگیری شود. این موضوع قطعا در طولانی مدت هزینه متوسط مربوط به تعمیرات و نگهداری را کاهش خواهد داد.

لزوم آشنایی با مشکلات رایج کولر گازی

برای این که بتوانید روند سرویس دهی کولرهای گازی خود در اسلامشهر یا سایر بخش‌ های تهران و البرز را به راحتی انجام دهید؛ بهتر است اطلاعات مختصری در رابطه با مشکلات رایجی که ممکن است برای کولر گازی پیش بیاید، به دست آورید. آشنایی با این مشکلات رایج اجازه می‌ دهد تا از بروز آنها تا حد زیادی پیشگیری کنید. همچنین در برخی موارد ممکن است خودتان بتوانید اقدامات لازم در راستای حل این مشکلات را انجام دهید. ولی اگر حل این مشکلات از عهده شما خارج بود، با شناخت بهتر این مشکل قطعاً به تعمیرکاران سیار اجازه می‌ دهید تا قبل از رسیدن به محل و فراهم کردن قطعات مورد نیاز، از عیب احتمالی به وجود آمده مطلع شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

معرفی مشکلات رایج کولرگازی

مشکلات الکتریکی

برای حل این مشکلات نیاز به تجهیزات به خصوصی است و همین باعث می‌ شود در صورت بروز آنها حتماً به خدمات تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده نیاز پیدا کنید.

 خنک نبودن باد کولر گازی

این مشکل می‌ تواند در اثر اختلال در عملکرد دریچه‌ ها، ترموستات، فیلتر هوا و نامناسب بودن تنظیمات پیش بیاید. البته در بیشتر موارد این مشکل به فیلتر هوا باز می‌ گردد که می‌ توانید آن را از کولرگازی خود جدا کرده و اقدامات لازم برای تمیز کردن آن را انجام دهید.

  نشت آب

این مشکل ممکن است در زمان خاموش بودن، از قسمت داخلی و یا از قسمت بیرون کولر گازی مشاهده شود. برای حل این مشکل بدون نیاز به کمک تعمیرکار لازم است که نگاهی به درجه تنظیمات و فیلتر‌ هوا بیندازید.

خاموش نشدن کولر گازی

این مشکل به دلیل خرابی کنترل‌ های الکترونیکی، خرابی ترموستات و یا خارج شدن سنسور از جای خود پیش می‌ آید. همچنین در شرایطی که کویل‌ های کندانسور کولر گازی کارایی خود را از دست داده باشند نیز شاهد خاموش نشدن کولر گازی خواهید بود.

از کار افتادن فن کولرگازی

در شرایطی که خازن استارت از کار افتاده یا موتور داخلی فنی گیر داشته باشد، شاهد بروز این مشکل خواهد بود. در چنین شرایطی می‌ توانید با استفاده از یک تکه چوب، فن کولر گازی را حرکت دهید و در صورتی که این قسمت گرد و خاک و کثیفی زیادی به خود جذب کرده بود باید این کثیفی‌ ها را پاک کنید.

مواردی که تا اینجای کار گفته شد ممکن است برای کولر گازی شما رخ دهند. نکته بسیار مهم در این زمینه عمل نکردن به صورت خودسرانه و استفاده از تخصص تعمیرکارانی ا‌ست که در این زمینه آموزش‌ های کافی دیده‌ اند. چون امکان دارد با انجام هر عمل خودسرانه‌ ای برای رفع عیب کولر گازی، باعث خراب شدن بقیه قسمت‌ های آن شوید.

سرویس‌دهی کولرگازی در اسلامشهر

برای جلوگیری از خراب شدن بخش‌ های مختلف کولر گازی و کمک به عملکرد بهتر این محصولات، باید سرویس دهی‌ های دوره‌ ای توسط افراد متخصص انجام شود. متخصصان شرکت کهربا تهویه در اسلامشهر روند سرویس دهی‌ های خود را با استفاده از یک چک لیست دقیق انجام می دهند. این افراد با توجه به بندهای مختلف این لیست، تمامی قسمت‌ های کولر گازی را مورد بررسی قرار می‌ دهند. انجام این کار باعث می‌ شود تا کولرگازی در طولانی مدت عملکرد بهتری از خود نشان دهد و از سوی دیگر احتمال خراب شدن بخش‌ های متفاوت این تجهیزات تا حد قابل توجهی کاهش یابد. ساکنین اسلامشهر می‌ توانند برای این کار با متخصصین کهربا تهویه تماس بگیرند تا آنها در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر شده و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.