متخصص تعمیر کولرگازی کهربا تهویه

تعمیر کولر گازی در شهریار

افرادی که قصد دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در شهریار یا سایر قسمتهای تهران را دارند باید پارامترهای مختلفی را مورد بررسی قرار دهند. هر مرکز ارائه خدمات یا فرد تعمیرکار که امکان انجام فعالیت های خود به صورت زیر را داشته باشد می تواند گزینه خوبی برای ما به شمار رود.

  • ارائه خدمات به صورت غیر حضوری

مشکلات زیادی مانند درگیری با ترافیک یا زندگی در محیط های آپارتمانی باعث می شود تا حمل و نقل بخش های آسیب دیده مختلف کولر گازی با مشکل روبرو شود. به همین دلیل می بینیم روند ارائه خدمات می تواند با دشواری های گوناگونی روبرو باشد و حتی در این میان آسیب های بیشتری به کولر گازی وارد کند. حالا اگر شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی بتواند خدمات خودرو در محل زندگی شما ارائه دهد، روند کار به شکل اصولی و صحیح انجام خواهد شد.

تعمیر کولر گازی در شهریار

  • در اختیار داشتن نیروی آموزش دیده

امروزه نمونه های مختلفی از کولر گازی در بازار موجود می باشند که هر کدام از آنها توسط برندهای متفاوتی تولید شده اند. از آنجایی که ساختار این محصولات با یکدیگر تفاوت زیادی دارد، پس فرد یا شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیرات باید اطلاعات به روز و مناسبی در این زمینه داشته باشد. چرا که در غیر این صورت نتیجه نهایی تعمیر یا سرویس دهی کولر گازی باب میل شما نخواهد بود.

  • ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن

خراب بودن کولر گازی در شرکت ها یا ساختمان های مسکونی قطعاً مشکل بسیار آزاردهنده است و در کمترین زمان ممکن باید این مسائل را حل کرد. به همین دلیل فرد یا شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی باید بتواند در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شود و روند عیب یابی و تعمیر را انجام دهد.

  • در اختیار داشتن لوازم یدکی کولر گازی با کیفیت

در بسیاری از موارد ممکن است برای تعمیر کولر گازی نیاز به قطعات یدکی و لوازم جانبی مختلف داشته باشیم. یک شرکت مناسب همواره قطعات یدکی اصل و اورجینال را در اختیار مشتریان خود بگذارد تا بتواند کیفیت بهتری در پایان به آنها ارائه دهد.

اگر با کولر گازی خود دچار مشکل شده اید و ساکن شهریار هستید، برای شما بهترین پیشنهاد را داریم. برای تعمیر کولر گازی در شهریار می توانید از سایت کهربا تهویه کمک بگیرید. این وسیله پرکاربرد در تابستان های گرم واقعا جز لاینفک زندگی محسوب می شود و در صورت خرابی باید هرچه سریع تر فکری به حال تعمیرش کنید. اگر ساکن شهریار هستید و نیاز به تعمیر کولر گازی دارید، نگران نباشید، تکنسین های سایت کهربا تهویه آماده خدمت به شما هستند. در این متن ما به چند سوال رایج در مورد خرابی کولرهای گازی پاسخ خواهیم داد.

 

تعمیر کولر گازی در اسلامشهر

مشکلات رایج کولرهای گازی

کولرهای گازی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. اغلب تعمیرکاران حرفه ای با این مشکلات به خوبی آشنا هستند و می توانند به خوبی آن ها را برطرف کنند.

علت سر و صدای کولر گازی چیست؟

همان طور که می دانید، کولرهای گازی از دو بخش پنل داخلی و خارجی تشکیل شده اند. صدای پنل داخلی بیشتر به دلیل فن است. فن دستگاه ممکن است به دلیل کار زیاد قدری جا به جا شود. در این مورد بهتر است به تراز نبودن کولر گازی، تمیز نبودن، لق شدن پیچ و مهره ها، قاب جلو کولر و مواردی از این قبیل توجه کنید. بعضی از مشکلات مانند انحراف تیغه های کولر را بهتر است به تعمیرکاران حرفه ای بسپارید.

چرا حالت چرخشی کولرگازی کار نمی کند؟

یادتان باشد که موتور قسمت Swing یا چرخشی مجزا است. اگر این قطعه مشکلی دارد نگاهی به برد مدار الکتریکی یا موتور حرکت دهنده بخش چرخشی بیاندازید. سرویس کاران ماهر کهربا تهویه می توانند به راحتی این مشکل را برطرف کنند.

چرا اسپیلت روشن نمی شود؟

اگر اسپیلت شما روشن نمی شود، به احتمال زیاد برد مدار الکتریکی خراب شده است. اگر دستگاه را زیاد روشن و خاموش کنید و یا شی فیزیکی که به بورد برخورد کرده باشد، ممکن است به آن آسیب برسد. اگر تعمیرکار بعد از بررسی برد به این نتیجه برسد که این قطعه سالم است حتما به سراغ مدار، خازن یا IC خواهد رفت. تعویض این قطعات بعضا تنها راه حل است. معمولا تعویض برد به نوع اسپیلت و تکنولوژی آن بستگی دارد اگر برای تعمیر کولر گازی در شهریار نیاز به تعویض برد دارید، بهتر است با تکنسین های کهربا تهویه تماس بگیرید.

چرا کولر گازی برفک زده است؟

شاید تعجب کنید وقتی با صحنه برف در بین پره های کولر گازی مواجه می شوید. علت این امر آن است که گاز مبرد به اندازه کافی خنک نیست. دمای سیم پیچ داخلی کاهش یافته و رطوبت اتاق در هنگام برخورد به آن یخ می زند. سرویس کار می تواند گاز مبرد را تنظیم و از یخ زدگی جلوگیری کند.

علت نشتی و چکیدن آب از کولر گازی چیست؟

اگر کولر گازی شما نشتی دارد مبرد شیمیایی دستگاه دچار مشکل شده است. این مبرد گازی است که باعث خنکی هوا می شود. گاز مبرد با فشار زیادی در لوله های مسی در جریان است. با توجه به فشار گاز ممکن است این لوله خورده یا سست شود. در نتیجه در اثر برخورد هوا با گاز رطوبت هوا از لوله ها چکه خواهد کرد. البته خرابی پمپ تخلیه، مشکل فیلتر و یا بسته شدن راه تخلیه نیز می تواند علت این امر باشد.

علت خاموشی کمپرسور کولر گازی چیست؟

بیشتر کاربران با مشکل خاموش و روشن شدن پیاپی کولر گازی مواجه شده اند. این امر به دلیل بسته شدن مسیر هوای ورودی و خروجی به سیستم است که نشانگر آلوده بودن فیلتر هوا است. اگر گرد و خاک بر روی فیلتر بنشیند به مرور زمان بر دستگاه فشار آورده و باعث خاموش و روشن شدن آن می شود. برای رفع این مشکل تنها کافی است که فیلتر را خارج کرده و بشویید. اگر این کار برایتان مشکل است و توانایی کافی برای انجام آن را ندارید، کافی است تا با تکنسین های حرفه ای کهربا تهویه تماس بگیرید.

اهمیت لوازم جانبی در زمان تعمیر کولر گازی

هر کدام از بخش های کولر گازی دارای عمر مفید مشخصی هستند که بعد از اتمام مدت زیاده اثر بروز عوامل مختلف، آسیب میبینند. در چنین شرایطی راهکار مناسب برای شما آن خواهد بود که سراغ خرید لوازم یدکی کولر گازی اصل و اورجینال بروید. متاسفانه این روزها شرکت ها و افراد متقلب زیادی به دنبال آن هستند که با فروش لوازم یدکی تقلبی کولر گازی سود بیشتری به جیب بزنند. خرید لوازم یدکی تقلبی کولر گازی در زمان تعمیر این تجهیزات باعث می شود تا نتیجه نهایی کار باب میل شما نباشد و شاهد کاهش بازده کولر گازی باشید.

از سوی دیگر تجربه نشان داده که به کارگیری لوازم یدکی تقلبی باعث میشود به مرور زمان آسیب بیشتری به سایر قسمت های کولر گازی وارد شود. در نتیجه می بینیم هزینه مورد نیاز برای تعمیر کولر گازی در طولانی مدت با به کارگیری لوازم یدکی تقلبی بیشتر خواهد شد.

طریقه تشخیص لوازم یدکی اصل از تقلبی در کولرهای گازی

فروشندگان و تولید کنندگان لوازم یدکی تقلبی کولر گازی همواره به دنبال آن هستند که با استفاده از تکنیک های مختلف مشتری را فریب دهند. در نتیجه مشتریان بهتر از قبل از دریافت خدمات تعمیر کولر گازی و خرید لوازم یدکی مورد نیاز خود، توانایی تشخیص محصولات اصل از تقلبی را به دست آورند. نکاتی که در ادامه بررسی می کنی می توانند در این زمینه مفید واقع شوند.

مقایسه قیمت

معمولاً فروشندگان تجهیزات قلبی برای جلب توجه بیشتر مشتریان خود محصولات را با قیمت پایین تر از حد معمول به فروش می رسانند.  پس وقتی قصد خرید لوازم یدکی کولر گازی را دارید، باید بدانید که ارزان بودن بیش از حد نشان دهنده تقلبی بودن یک محصول است. در نتیجه سراغ فروشگاههای بروید که محصولات با کیفیت را با قیمت معقول در اختیار مشتریان خود می گذارند.

بررسی کیفیت بسته بندی

محصولات اصل تولید شده توسط برندهای معتبر همواره دارای بسته بندی باکیفیت هستند که بخش های مختلف مانند درزهای بسته بندی یا هولوگرام آنها بسیار با کیفیت و ظریف می باشد. این در صورتی که شرکت های متقلب اهمیت زیادی برای بسته بندی محصولات خود قائل نیستند و همین موضوع روی ظاهر نهایی محصول تاثیر زیادی می گذارد.

کیفیت ساخت قطعات

در زمان خرید لوازم یدکی کولر گازی باید این موضوع مهم را به یاد داشته باشید که محصولات با کیفیت دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی هستند. از همین رو می توان ظرافت و مناسب بودن کیفیت را در برشکاری ها، اتصالات و… دید. اما اجناس تقلبی از نظر ظاهری نیز دارای کیفیت پایینی می باشند و با کمی دقت می توان آنها را تشخیص داد.

ضمانت نامه

وقتی قصد تعمیر کولر گازی در شهریار یا سایر بخش های تهران را دارید بهتر است سراغ شرکت هایی بروید که قطعات یدکی مورد نیاز را به همراه ضمانتنامه معتبر در اختیار مشتریان خود می گذارند. وجود گارانتی معتبر باعث می شود تا در زمان خرید با خیال راحت گزینه ای با کیفیت و سازگار با نیاز خود را انتخاب کنید.

 

سرویس کولر گازی

علت بوی بد کولر گازی چیست؟

بهتر است هر از چند گاهی کولرگازی خود را سرویس کنید؛ چرا که درست کار نکردن سیستم تخلیه رطوبت به دلیل کثیفی و گرد و خاک منجر می شود که آب بوی بد گرفته و در هنگام روشن کردن کولر این بو همه محیط را فرا بگیرد. بنابر این مسیر خروجی کولر گازی را تمیز کنید. برای این کار شوینده ای به نام محلول 3 درصد پراکسید هیدروژن وجود دارد که می تواند آن را به پنل کولر اسپری کنید. این محلول کپک ها و قارچ ها را نیز از بین می برد. در صورتی که مشکلتان حل نشد اگر ساکن شهریار هستید،، پیشنهاد می کنیم برای تعمیر کولر گازی در شهریار به تکنسین های کهربا تهویه مراجعه نمایید.
سرویس کردن سالیانه کولر گازی قبل از روشن کردن آن کمک می کند تا با مشکلات رایج کمتر مواجه شوید. این سرویس کردن دلیل بر خرابی یا حتی بودن تعویض قطعه نیست بلکه تنها شامل تمیز کردن فیلتر، جا انداختن فن، باز کردن مسیر تخلیه آب، رسیدگی به بوی بد یا آبریزی کولر گازی می شود. اگر هر سال قبل از اینکه برای اولین بار بخواهید کولر را روشن کنید آن را سرویس کنید، هزینه خرابی های احتمالی را نخواهید داشت. با این حال اگر به تعمیر کولر گازی در شهریار نیاز داشتید، کهربا تهویه را به یاد داشته باشید. متخصصین ماهر و کارآزموده کهربا تهویه با سالها تجربه درخشان در زمینه تعمیرات کولر گازی و سایر وسایل برقی خانگی در خدمت شما خواهند بود.

از کجا خدمات تعمیر کولرگازی در شهریار را دریافت کنیم؟

استفاده از خدمات کهربا تهویه قطعا برای ساکنین شهریار یا سایر مناطق تهران یکی از انتخاب های مناسب خواهد بود. چرا که این شرکت همیشه نیروی تعمیرکار خود را از نظر بار علمی و فنی مورد بررسی قرار می دهد و آموزش های لازم را در اختیار آنها می گذارد. از سوی دیگر متخصصین ما همواره به دنبال این هستند که برای تعمیرات از تجهیزات به روز و لوازم جانبی و یدکی اصل استفاده کنند. در ضمن ارائه ضمانتنامه معتبر نیز در این میان به عنوان یکی از مزایای اصلی کهربا تهویه برای شما عزیزان شناخته می شود.
وجود نمایندگی های فعال در بخش های مختلف پایتخت باعث شده تا روند دسترسی ما به مشتریان سریع و بدون دردسر باشد. همچنین امکان استفاده از خدمات تعمیر و سرویس دهی در تمامی روزهای هفته برای شما فراهم خواهد بود.

سوالات متداول

چطور خدمات تعمیر کولرگازی در شهریار را دریافت کنیم؟

برای دریافت این خدمات شما می توانید با متخصصین ما در سایت کهربا تهویه تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت کنید.

کدام شرکت بهترین خدمات تعمیر کولرگازی در تهران را ارائه می دهد؟

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان، در اختیار داشتن نیروی تعمیرکار آموزش دیده، قیمت مناسب، در اختیار داشتن لوازم و قطعات یدکی با کیفیت و ارائه پیش فاکتور قبل از تعمیر برای برآورد دقیق هزینه ها از ویژگی های اصلی یک شرکت مناسب برای دریافت خدمات تعمیر کولرگازی است.

چه مشکلاتی ممکن است برای کولرگازی بوجود بیاید؟

از کار افتادن، نشتی، کاهش قدرت خنک کنندگی، صدای اضافه زیاد، بوی سوختگی در زمان کار، گرفتگی لوله های مختلف و… تنها بخشی از مشکلات رایج کولرگازی هستند.

یک شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر کولرگازی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

ارائه خدمات تعمیرات در محل، در اختیار داشت نیروی کار آموزش دیده و حرفه ای، در اختیار داشتن لوازم یدکی و قطعات اصل و توانایی انجام تعمیرات در زمان کوتاه بخشی از مهمترین ویژگی های یکی شرکت مناسب فعال در این زمینه می باشد.

اهمیت قطعات یدکی در زمان تعمیر کولر گازی چقدر است؟

کیفیت قطعات یدکی استفاده شده برای تعمیر کولرگازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در نتیجه باید حتما سراغ شرکت یا افراد بروید که از قطعات یدکی اصل و اورجینال استفاده می کند.