سرویس کولرگازی

تعمیر کولر گازی فردیس

با فرا رسیدن فصول گرم استفاده از کولر گازی افزایش می‌ یابد. نکته مهمی که باید هر سال قبل از استفاده از کولر گازی در نظر داشته باشید؛ تعمیر و سرویس کامل آن قبل از استفاده است. بیشتر افراد ترجیح می‌ دهند سرویس‌ کار ماهری به محل مراجعه کرده و کار تعمیر و سرویس را انجام دهد. اگر می‌ خواهید در فردیس کرج کولر گازی خود را تعمیر کنید؛ حتما این مطلب را دنبال کنید. تعمیر کولر گازی فردیس کرج در کوتاه‌ ترین زمان ممکن و با هزینه‌ ای مناسب انجام می‌ شود.

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی فردیس به صورت فوری

یکی از مشکلاتی که ممکن است داشته باشید این است که باید روزها منتظر حضور تعمیرکار شوید. اما تعمیر کولر گازی در فردیس کرج به صورت فوری و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن صورت می‌ گیرد.
اغلب تعمیرکاران، تنها به تعمیر و بررسی یک برند خاص از کولر گازی می‌ پردازند. اما در نظر داشته باشید که تعمیر کولر گازی در انواع مدل‌ های جنرال مکس، جنرال T3، جنرال طرح لبخند، بکو، AEG، الجی، سامسونگ، بوش، اسنوا، پاکشوما، حایر، دوو، ناسیونال، کندی، تکنو، هوور، مابه، کنوود، آریستون، جنرال الکتریک، وستل، ویرپول، توشیبا، ایندزیت، بوش، پاناسونیک، مدیا، کرال، هیوندای، لارس، چیگو، هومکس، اجنرال، دایکین، ریکو، جنرال گلد، وست پوینت، هیتاچی، زانوسی، سانیو، بلومبرگ، آکسون، گالانز و ایران رادیاتور در فردیس کرج در سریع‌ ترین زمان ممکن انجام می‌ شود.

مزیت استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی فردیس

بررسی کولر گازی و تعمیر آن کاری بسیار حساس است و نمی‌ توان آن را به هرکسی سپرد. این محصول اکنون بسیار گران قیمت است و تعمیر و راه‌ اندازی مجدد آن به افراد خبره و متخصص نیاز‌ دارد.
هر برند کولر گازی از موتور و ساختار مخصوص به خود استفاده می‌ کند. بنابراین هیچگاه نمی‌ توان یک برنامه تعمیر که برای کولر گازی بوش استفاده می‌ شود را بر روی کولر گازی ال جی نیز پیاده‌ کرد. از این رو انتظار می‌ رود تعمیرکار با انواع کولر گازی‌ ها آشنا بوده و عیوب و اشکالاتی که هر برند در کولر گازی ممکن است به آن دچار شود را بشناسد.
زمانی که از خدمات تعمیر کولر گازی فردیس کهربا تهویه استفاده می‌ کنید؛ تعمیرکار متخصص و ماهر به محل فرستاده شده و تمامی مشکلات و ایرادات کولر گازی‌ شما در هر برندی که باشد را رفع می‌ کند.
ارائه خدمات در محل این مزیت را دارد که می‌ توانید خود بر کار تعمیر نظارت داشته باشید و هم این که در محل می‌ توانید در خصوص نکات ایمنی و نکات فنی که برای دوباره خراب نشدن کولر گازی خود باید رعایت کنید، از تعمیرکار سوال کنید.

چطور پیش از درخواست تعمیرکار به فردیس مشکل را پیدا کنیم؟

برخی اوقات کولر گازی شما در واقع مشکل کوچکی دارد که خودتان هم می‌ توانید به سادگی آن را در منزل حل کنید. اما در نظر داشته باشید که کولر گازی شما دارای گارانتی است و اگر به صورت خودسر آن را دستکاری کنید، از گارانتی خارج می‌شود.
نکته دیگر اینکه تعمیر کولر گازی به تخصص ویژه‌ ای نیاز دارد. زیرا ممکن است در بخش‌ های داخلی برق وجود داشته باشد. سعی کنید تا جایی که برایتان امکان‌ پذیر است خودتان به کولر گازی دست نزنید و منتظر تعمیرکار بمانید.
اما می‌ توانید به طور کلی این چند مورد را قبل از درخواست تعمیر کولر گازی فردیس، چک کنید:

آیا پریزر برق مشکلی ندارد؟

برخی اوقات خود پریز برق مشکل داشته و برق وارد آن نمی‌ شود. می‌ توانید با یک فازمتر چک کنید که درون پریز برق وجود دارد یا نه. اگر برق وجود ندارد؛ سیم کولر گازی را به یک پریز دیگر متصل کنید اگر باز هم کولر گازی روشن نشد پس مشکل از کولر گازی نیز می‌ باشد.

فیلتر کولر گازی را چک کرده‌اید؟

فیلتر‌های کولر گازی در مناطق گرمسیری باید هر 2 هفته یک بار و در مناطق خنک و معتدل نیز ماهی یک بار تمیز شوند. اگر مدت زیادی است که این فیلتر را تمیز نکرده‌ اید، آن را به آرامی از کولر گازی خارج کرده و بشویید. سپس اجازه دهید خوب خشک شود و دوباره آن را در جای خود قرار دهید.

بررسی پره‌ های کندانسور بیرونی

برخی اوقات شاهد خاک‌ گرفتگی در بخش خارجی یا کثیفی بر روی پره‌ های خارجی کندانسور هستیم؛ بهترین کار این است که با یک دستمال نم‌دار پره‌ ها را به آرامی تمیز کرده و با یک دستمال دیگر به خوبی آن را خشک کنید.

چه وقت به تعمیر کولر گازی فردیس نیاز دارم؟

برخی از افراد تا مشکلات کولر گازی شان به مراحل حاد نرسد؛ از متخصص کمک نمی‌ خواهند. اما اگر ساکن فردیس هستید و می‌ خواهید کولر گازی خود را مدتی بعد روشن کنید، یا فکر می‌ کنید که صدای آن عوض شده، بوی نامطبوعی از کولر گازی به مشام می‌ رسد و یا احساس خنکی کافی نمی‌ کنید؛ بهتر است به تعمیرکار مراجعه کنید. تعمیرکاران فورا به فردیس اعزام شده و مشکلات شما را حل می‌ کنند.