تعمیرکار پکیج

تعمیر پکیج دهکده المپیک

پکیج در سال های اخیر به عنوان یکی از تجهیزات گرمایشی مناسب، جای خود را در بین مشتریان باز کرده است. با استفاده از این تجهیزات علاوه بر تامین آب گرم، در فصول سرد سال می‌ توانید گرمای مورد نیاز خانه را نیز تامین کنید. افزایش استقبال مشتریان از این تجهیزات باعث شده تا بسیاری در بازه‌ های زمانی مختلف به خدمات تعمیر پکیج نیاز پیدا کنند. از سوی دیگر سرویس دهی پکیج‌ ها باید به صورت منظم انجام شود تا عمر مفید و راندمان کاری آنها بیشتر شود. به همین دلیل است که استفاده کنندگان از پکیج باید حتماً تعمیرکار و سرویسکار ماهر در اختیار داشته باشند. کهربا تهویه به عنوان ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج دهکده المپیک و سایر مناطق تهران؛ در ادامه این مطلب اطلاعات ضروری در خصوص تعمیر پکیج ایران رادیاتور، جنرال و… را در اختیار شما قرار داده است.

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج

ویژگی‌ های مرکز تعمیر پکیج مطمئن

پارامترهای زیادی می‌ توانند نتیجه نهایی کیفیت سرویس دهی و تعمیرات توسط یک مرکز را به ما نشان دهند. در ادامه این موارد را با هم بررسی می‌ کنیم:

 • تجهیزات جانبی استفاده شده در روند تعمیرات باید همگی با کیفیت و اصل باشند. همچنین تنوع تجهیزات یدکی مورد استفاده برای تعمیر پکیج باید به گونه‌ ای باشد که به سرعت بعد از عیب یابی، روند تعمیرات شروع گردد. داشتن لوازم یدکی و قطعات پکیج با ضمانت معتبر می‌ تواند خیال شما را راحت کند.
 •  مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیر پکیج دهکده المپیک، تعمیر پکیج سعادت آباد و سایر مناطق تهران باید حتماً آموزش‌ های لازم در خصوص تعمیر پکیج‌ های تولید شده توسط برندهای مختلف را دیده باشند. در ضمن اطلاعات آنها در خصوص سرویس دهی و تعمیرات نیز باید کاملاً به روز شود تا بتوانند خدمات با کیفیتی در اختیار مشتریان بگذارند.
 • دریافت خدمات تعمیر پکیج باید به صورت سیار باشد تا هیچ نیازی به رفت و آمد و حمل و نقل تجهیزات مختلف نداشته باشید.
 •  بعد از عیب یابی و قبل از شروع تعمیرات تعمیرکار پکیج باید پیش فاکتور مطمئن را در اختیار شما قرار دهد و قیمت نهایی برای دریافت خدمات و قطعات را اعلام کند.
 •  سرعت انجام تعمیرات باید مناسب باشد. به عبارتی در زمان تعمیر پکیج نباید این تجهیزات برای مدت طولانی از دسترس خارج باشند.
 •  تعمیرکار پکیج باید با روند تعمیر پکیج ایران رادیاتور، جنرال و سایر برندهای موجود در بازار آشنایی کامل داشته باشد و همچنین مشکلات متداول این محصولات را بتواند برطرف کند.

آشنایی با مشکلات متداول پکیج

افرادی که نیازمند خدمات تعمیر پکیج در غرب تهران یا هر کجای دیگر تهران هستند باید آشنایی جزئی با مشکلات رایج پکیج داشته باشند. از سوی دیگر داشتن این اطلاعات باعث می‌ شود تا به شکل درست تری از پکیج خود استفاده کنید و در بسیاری از موارد از بروز آنها جلوگیری کنید. در ادامه برخی از مشکلات رایج پکیج را مورد بررسی قرار می‌ دهیم:

 • سرد بودن دمای آب و پایین بودن دمای تجهیزات گرمایشی: رسوب گرفتن مبدل مصرفی، مختل بودن فعالیت فلوسوئیچ، خراب شدن NTC، بروز مشکلات در برد و قطعات مرتبط با آن، کم شدن فشار آب، خراب شدن شیر سه راهه و خراب شدن سوپاپ بای پس از دلایل رایج بروز این مشکل هستند.
 •  افت فشار در تجهیزات گرمایشی: وجود هوا یا نشتی در مدار گرمایش دلیل بروز این مشکل می‌ باشد.
 •  وجود نوسان در میزان آب مصرفی پکیج: بیش از حد بودن شعله، نداشتن پمپ آب نامناسب در شبکه آب، کم شدن فشار آب ساختمان، بروز مشکل در عملکرد شیر سه راهه و مصرف چند دستگاه از یک شیر دلایل بروز این مشکل می‌ باشند.
 • افزایش فشار پس از افزایش دما: خرابی یا تنظیم نبودن سیستم فشار، گرفتگی در شیلنگ متصل شده به منبع انبساط و نامناسب بودن منبع انبساط با توجه به حجم آب موجود در سیستم.
 • عمل نکردن شیر اطمینان: عمل نکردن شیر باعث می‌ شود تا فشار مدار افزایش پیدا کند. دلیل بروز این مشکل وارد شدن آب به مدار گرمایش از طریق مبدل است.

تعمیر پکیج بوتان

مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر پکیج دهکده المپیک

خدمات کهربا تهویه به گونه‌ ای است که ساکنین مناطق مختلف تهران به راحتی می‌ توانند از خدمات حضوری برای تعمیر پکیج در کمترین زمان ممکن استفاده کنند. همچنین در اختیار داشتن قطعات یدکی اصل پکیج و تعمیرکاران آموزش دیده، به شما اجازه می‌ دهد که در خصوص نتیجه نهایی کار اطمینان خاطر داشته باشید. علاوه بر این متخصصین ما می‌ توانند با انجام سرویس‌ های دوره ای و ارائه زمانبندی مناسب برای این کار، به شما کمک کنند تا عمر مفید پکیج خود را افزایش دهید. از سوی دیگر تشکیل دادن فرم اطلاعاتی برای تمامی خدمات مانند تعمیر پکیج و سرویس دهی آن در دوره‌ های زمانی مختلف، کمک می‌ کند تا در طولانی‌ مدت متخصصان ما بتوانند زمانبندی درست برای تعویض قطعات را پیش بینی کنند و از هزینه تعمیرات و خرید قطعات تا حد زیادی بکاهند.

سخن نهایی
برای دریافت خدمات تعمیر پکیج سعادت آباد، تعمیر پکیج غرب تهران، تعمیر پکیج دهکده المپیک و سایر مناطق پایتخت؛ می‌ توانید از خدمات کهربا تهویه استفاده کنید. همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر پکیج و دریافت خدمات سرویس دوره‌ ای با متخصصین ما تماس بگیرید و سوالات خود را با آنها در میان بگذارید.