تعمیر کولر گازی اسلامشهر

تعمیر کولر گازی در رباط کریم

امروزه بسیاری از افراد برای سیستم سرمایشی محل زندگی و یا کار خود از کولرهای گازی استفاده می‌ کنند. کولرهای گازی به دلیل ویژگی‌ های خوبی که دارند خنک‌ کنندگی بهتری نسبت به کولرهای آبی از خود نشان می‌ دهند، از این رو بسیار مناسب استفاده در محیط‌ های شرجی هستند. کولر گازی مانند تمامی وسایل الکتریکی نیاز به یک متخصص برای نصب و تعمیر دارد؛ و خود فرد خریدار قادر به نصب و تعمیر آن نخواهد بود. از این رو لازم است در زمانی که کولر گازی دچار هر گونه مشکلی شد سریعا با یک تعمیرکار تماس گرفته تا از خرابی بیشتر آن جلوگیری شود. اگر ساکن شهر رباط کریم هستید، در زمینه تعمیر کولر گازی در رباط کریم می‌ توانید کار خود را به دست تعمیرکاران حرفه‌ ای کهربا تهویه بسپارید.

 

نصب و تعمیر کولر گازی

 

دلایل رایج خرابی کولر گازی

برای کولر گازی نیز مانند هر وسیله‌ ای خرابی پیش می‌ آید که این خرابی می‌ تواند جزیی و یا کلی باشد. در ادامه با مشکلات رایجی که برای کولرهای گازی رخ می‌ دهد، بیشتر آشنا می‌ شویم.

کثیف شدن فیلتر هوا

فیلتر هوا یکی از اجزای اصلی کولرهای گازی است و در صورت کثیف شدن می‌ تواند صدمات جبران‌ ناپذیری را به کولر وارد کند. از این رو لازم است هر چند وقت یک بار فیلتر هوای کولر گازی تمیز شود. این تمیز شدن در سرویس دوره‌ ای کولر گازی میسر خواهد شد. گفتنی است علاوه بر تعمیر کولر گازی در رباط کریم، در رابطه با سرویس سالیانه کولر گازی نیز می‌ توانید این مورد را به دست تعمیرکاران کهربا تهویه بسپارید.

کار نکردن برد الکتریکی

برد الکتریکی کولر گازی همان وسیله‌ ای در کولر گازی است که به کمک آن می‌ توانید دستگاه را روشن و خاموش کنید. اگر زمانی دستگاه شما روشن نشد، یکی از دلایل اصلی آن می‌ تواند به خرابی برد کولر گازی مرتبط باشد. در نتیجه لازم است تعمیرکاری را صدا کرده تا با چک کردن کولر گازی و در صورت خرابی برد آن، آن را تعمیر و یا با برد جدیدی تعویض کند.

به وجود آمدن برفک

به وجود آمدن برفک بر روی کولر گازی نیز از مشکلات رایجی است که بسیاری از مصرف‌ کنندگان کولرهای گازی با آن رو‌ به‌ رو می‌ شوند. تشکیل برفک بر روی لوله ‌های کولر گازی می‌ تواند به دلیل خنک نبودن گاز مبرد باشد. برای حل این مشکل نیاز است گاز مبرد توسط تعمیرکار دوباره تنظیم شده تا از به وجود آمدن برفک بر روی لوله‌ های کولر گازی جلوگیری شود.

کاهش سرما دهی

ممکن است کولر گازی شما به جای باد خنک، باد گرم بزند. در چنین مواقعی به سرعت باید کولر را خاموش کرده تا به عیب‌ یابی آن پرداخته شود. در اکثر مواقع این مورد به دلیل نشتی گاز اتفاق می ‌افتد. گفتنی است در صورت بی توجهی به باد گرم زدن کولر گازی، این خرابی گسترده‌ تر شده و ممکن است مجبور به تعویض کولر گازی خود شوید که به مراتب هزینه بسیار بالاتری نسبت به تعمیر خواهد داشت.

تولید بوی بد توسط کولر گازی

یکی دیگر از مشکلات رایج مربوط به کولرهای گازی، ساطع شدن بوی بد از کولر گازی است. در صورتی که سیستم تخلیه کولر گازی به درستی کار نکند، آب درون آن مانده و همین امر موجب بد بو شدن آن خواهد شد. زمانی که کولر گازی روشن می ‌شود، این بوی بد کل محیط را گرفته و در نتیجه نمی ‌توان از کولر گازی استفاده کرد. برای رفع و حل این مشکل نیاز است تعمیرکار مسیر خروجی کولر گازی را تمیز کرده تا این مورد حل شده و کولر گازی بوی بدی از خود ساطع نکند.

سیم‌ کشی معیوب

سیم‌ کشی کولر گازی یکی از مهم‌ ترین مواردی است که در رابطه با کولر گازی باید به آن توجه داشت. به همین دلیل در صورتی که سیم‌ کشی معیوب باشد، می‌ تواند منجر به مشکلاتی چون خاموش و روشن شدن بی‌ دلیل کولر گازی شود. اگر در زمان نصب از سیم‌ های با کیفیتی برای سیم‌ کشی کولر گازی استفاده شود، چنین مشکلاتی برای کولر گازی رخ نخواهد داد. گفتنی است سیم‌ کشی معیوب می‌ تواند منجر به وجود آمدن آتش‌ سوزی نیز شده که در کنار از بین بردن کولر گازی، برای محیط و افراد حاضر در محیط نیز بسیار خطرناک خواهد بود.

ایجاد لرزش و صداهای ناهنجار

اگر کولر گازی صداهای ناهنجار از خود بروز داده و به همراه آن بلرزد، این مشکل می‌ تواند مرتبط به یونیت‌ های داخلی و یا خارجی آن، لق شدن پایه‌ های کمپرسور و … باشد. در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی نیاز است کولر گازی را به سرعت خاموش کرده و با تعمیرکار مخصوص کولرهای گازی تماس بگیرید.

سرریز شدن آب

سر ریز شدن آب از پنل داخلی کولر یکی از مشکلاتی است که در بسیاری از مواقع برای کولرهای گازی اتفاق می‌ افتد. این خرابی می‌ توان به کثیف بودن فیلتر، خراب شدن پمپ تخلیه، مسدود شدن راه آب خروجی کولر و … مرتبط باشد. سر ریز شدن آب از مواردی نیست که خود فرد بتواند آن را رفع کند و نیاز به حضور یک تعمیرکار در محل و چک کردن کولر گازی توسط او و در نهایت تعمیر کولر گازی است.

چرا برای تعمیر کولر گازی در رباط کریم به کهربا تهویه اطمینان کنیم؟

ارائه گارانتی تعمیر محصول

کهربا تهویه پس از تعمیر کولر گازی شما گارانتی به مشتری می‌ دهد تا خیال او را از حرفه‌ ای بودن تعمیر و همچنین استفاده از لوازم جانبی اورجینال راحت کرده باشد.

تعمیرکاران حرفه‌ ای

تعمیرکاران کهربا تهویه سال ‌هاست که در زمینه تعمیر کولرهای گازی فعالیت می‌ کنند. همچنین این تعمیرکارها دوره‌ های مختلفی را برای تعمیر کولرهای گازی برندهای مختلف دیده‌ اند، از این رو فرقی نمی ‌کند کولر گازی شما از چه برندی باشد. کهربا تهویه تعمیرکاری با تجربه و حرفه‌ای را در زمینه تعمیر کولر گازی برند شما به محل خواهد فرستاد.

قیمت مناسب

در کنار ارائه یک تعمیر حرفه‌ ای، کهربا تهویه قیمت‌ های مناسبی را برای خدمات خود در نظر گرفته تا اکثر مشتریان به راحتی بتوانند از تمامی خدمات این مجموعه بهره‌ مند شوند. گفتنی است این هزینه از سمت کهربا تهویه تصویب شده و تعمیرکاران بر اساس همین قیمت‌ های تصویب شده، هزینه نهایی را به مشتری اعلام خواهند کرد.

سرویس دوره‌ ای با زمان‌ بندی مناسب

در صورت نیاز به سرویس دوره‌ ای و سالانه کولر گازی، تعمیرکاران کهربا تهویه می‌ توانند زمان‌ بندی مناسبی برای این مورد به دست مشتری‌ ها بدهند تا در زمان تعیین شده در محل حاضر شده و به سرویس کولر گازی بپردازند.

در صورتی که در شهر رباط کریم ساکن هستید و برای تعمیر سیستم کولر گازی خانه و یا محل کار خود نیازمند تعمیرکاری هستید، می‌ توانید با کهربا تهویه تماس گرفته و از تعمیرکاران حرفه‌ ای این مجموعه استفاده کنید. کهربا تهویه سال‌ های بسیاری است که در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی در نقاط مختلف استان تهران فعالیت کرده است از این رو سپردن تعمیر کولر گازی در رباط کریم نیز به دست تعمیرکاران این مجموعه می‌ تواند اطمینان از تعمیری با کیفیت را در اختیار شما قرار دهد. در صورتی که در رابطه با هر کدام از خدمات کهربا تهویه سوالی دارید، همه روزه می‌ توانید با پشتیبانان مجموعه تماس بگیرید.