خدمات

خدمات کهربا تهویه شامل کلیه خدمات کولر گازی و انواع داکت اسپلیت و چیلر و همچنین مینی چیلر با اکیپ مجرب و آموزش دیده میباشد.
شعب متعدد و ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن در تمامی نقاط استان تهران و البرز

تعمیر کولر گازی در اسلامشهر

تعمیر کولر گازی در شهریار

تعمیر و سرویس چیلر

تعمیر کولر گازی شهر قدس

شارژ کولر گازی

تعمیر کولر گازی با نزدیک شدن تابستان و برودت هوای گرم اهمیت بیشتری می‌یابد، چرا که سیستم سرمایشی می‌تواند دمای فضای داخل خانه ، اداره و مجتمع‌های تجاری را تعدیل کند. این سیستم ها بیشتر در فضاهای مختلف تجاری ، مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار گیرند.  برای این‌که سیستم های برودتی کارایی مناسبی داشته باشند و در مصرف انرژی صرفه‌جویی گردد باید حداقل سالی یک‌بار سرویس و تعمیر شوند.

مجموعه کهربا تهویه با بهره‌گیری از کادری مجرب و کاردان خدمات مختلفی را در زمینه تعمیر کولر گازی در اسلام شهر، شهریار ،اندیشه ،کرج و نواحی مختلف تهران ارائه می‌دهد. برخی از خدماتی که توسط شعب مختلف این شرکت در سراسر تهران و شهرستان‌های حومه ارائه می‌شود به ‌ترتیب زیر است:

تعمیر کولر گازی و  انواع سیستم‌های سرمایشی

شرکت کهربا تهویه  از نیروهای متخصصی برخوردار است که هر کدام از این افراد می‌توانند انواع کولرهای گازی و آبی، چیلرها ،داکت اسپلیت ها و… را در محل مورد نظر تعمیر نمایند. تعمیرکاران کهربا تهویه در کنار تجربه به  دانش روز تعمیرات دستگاه‌های سرمایشی برندهای مختلف تسلط کامل و کافی دارند.

نصب و راه‌اندازی کولر گازی

نصب و راه‌اندازی و تعمیر کولر گازی در اندیشه، اسلام‌شهر و سایر نقاط تهران تنها بخشی از خدماتی است که توسط شعب کهربا تهویه ارائه می‌گردد. نمایندگی‌های مجاز و معتبر این مجموعه برای نصب و راه اندازی انواع سیستم‌های سرمایشی در تهران و شهرستان‌ها با بالاترین سرعت و کمترین زمان در محل مورد نظر حضور پیدا می‌کنند.

شارژ گاز و نشت‌یابی کولر گازی

یکی از مهم‌ترین موارد تعمیر کولر گازی در رباط کریم، اندیشه، کرج و اسلام‌شهر شارژ گاز کولر و یافتن دلیل نشتی آب کولر می‌باشد. این ۲ مورد باید با دقت کامل و به‌ دور از کوچک‌ترین خطا انجام گیرد؛ بنابراین استفاده از ابزارآلات و تجهیزات مدرن توسط تعمیرکاران با تجربه و کاردان در این بخش از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است.

مجموعه کهربا تهویه با ارائه خدماتی همچون شارژ گاز کولر و یافتن منبع نشتی توسط تعمیرکاران مجرب گامی مؤثر در راستای بهبود عملکرد سیستم‌های سرمایشی برداشته‌است.

 سرویس کولر گازی

برای بهبود عملکرد همه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حداقل  باید سالی یک‌ بار این سامانه سرویس شده و بخش‌های مختلف آن بررسی شود.  در طی سرویس‌دهی کامل لوله کولر گازی و  پنل های داخلی و خارجی به ‌طور کامل شستشو داده می‌شود. برق مصرفی، آمپر، فشار گاز باید به ‌طور کامل توسط تعمیرکار بررسی و  تست ‌شود و در صورت نیاز قطعات آسیب ‌دیده جایگزین گردد.

نمایندگی معتبر مجموعه کهربا تهویه علاوه‌ بر تعمیر کولر گازی در کرج ، اندیشه ، تهران و غیره در زمینه سرویس سیستم‌های سرمایشی ، خدمات جامع و کاملی ارائه می دهد. مجموعه کهربا سیستم در راستای مسئولیت اجتماعی خود می‌کوشد با ارائه خدمات مختلف همچون نصب،  سرویس و تعمیر کولر گازی در شهریار،  تهران، کرج و غیره بهترین خدمات را به مشتریان خود  اراده دهد.

این مجموعه را در راستای ارائه خدمات جامعه و کامل از قطعات و لوازم ‌یدکی استاندارد و اصل در کنار بهره‌مندی از نیروهای آموزش‌دیده و متخصص استفاده می نماید.  شما برای بهره‌مندی از خدمات شعب مختلف این مجموعه در سراسر تهران و کرج می‌توانید سفارش خود را به‌ صورت آنلاین و تلفنی ثبت کنید. به محض ثبت سفارش تعمیرکاران و سرویس کاران ما در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

تعمیر کولر گازی / نصب کولر گازی / خدمات کولر گازی / سرویس کولر گازی / شارژ گاز کولر گازی / تعویض کمپرسور دستگاه در محل / تعمیرات انواع برد کولر گازی و داکت اسپلیت / باز کردن کولر گازی به همراه جمع آوری کامل گاز/ تعمیر چیلر/  تعمیر مینی چیلر / تعمیر خنک کننده روغن اسپیندل دستگاه‌های cnc / تعمیر کولرهای خنک کننده تابلو برق

را به ما بسپارید.

 

نمایندگی کولر گازی

 

 

 

نمایندگی کولر گازی در اندیشه

 

 

 

تعمیر تخصصی انواع کولر گازی

 

 

نصب و سرویس سالیانه کولرگازی

 

 

 

تعمیر داکت اسپیلیت

 

 

 

تعمیرکولرگازی در کرج

 

 

 

 

تعمیر کولرگازی در شهر قدس