تعمیر کار کولر گازی در تهران و حومه

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران و حومه

استفاده از کولر گازی اجازه می دهد تا علاوه بر در اختیار داشتن قدرت خنک کنندگی از مزایای سیستم تهویه مطبوع نیز بهره مند شوید. امروزه برند های معتبر زیادی در زمینه تولید کولر گازی فعالیت دارند که قطعاً در بین آنها سامسونگ یکی از بهترین ها به شمار می رود. برای ساکنین تهران که با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند داشتن یک کولر گازی سالم و مناسب قطعاً باعث افزایش کیفیت زندگی خواهد شد. اما نباید فراموش کرد که این تجهیزات نیز به مرور زمان ممکن است دچار مشکل شوند. بروندی دریافت خدمات تعمیر کولر گازی اسلامشهر، شهرک غرب، شهریار و سایر قسمتهای تهران امروزه به لطف شرکت های حرفه ای که در این زمینه فعالیت می کنند سال شده است. در ادامه این مطلب از سایت کهربا تهویه توضیحات بیشتری را در این زمینه ارائه خواهیم داد.

فهرست

خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

در شهرهای پر جمعیتی مثل تهران که با مشکلات مختلف مانند ترافیک دست و پنجه نرم می کنند، روند دریافت خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ چهاردانگه، شهریار، اسلامشهر و… می تواند با پیچیدگی های بسیار زیادی همراه باشد. در صورتی که یکی از بخش های کولر گازی شما آسیب دید، باید بتوانید خدمات تعمیرات و سرویس دهی را به صورت غیر حضوری دریافت کنید. چون حمل و نقل بخش های مختلف کولر گازی می تواند باعث آسیب دیدن بیشتر به آنها شود و از طرفی درون ترافیک سنگین این موضوع زمان زیادی را از شما خواهد گرفت.

از سوی دیگر بسیاری از مشکلات کولر گازی سامسونگ به محیط مورد استفاده از آن بستگی دارند و وقتی فرد تعمیرکار در محل حاضر نشود، نمی تواند درک کاملاً درستی نسبت به مشکل به وجود آمده پیدا کند. از سوی دیگر زندگی در محیط های آپارتمانی باعث شده تا حمل و نقل قسمتهای مختلف کولر گازی سامسونگ کمی دشوار باشد. اولین نکته مهم این است که همواره سراغ شرکت هایی بروید که خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ را به صورت سیار در اختیار شما قرار خواهند داد.

بهترین شرکت تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

وقتی قصد انتخاب شرکت مناسب برای تعمیر کولر گازی شهریار یا سایر محلات تهران را داریم، باید ابتدا بررسی کنیم که وجود چه پارامترهایی باعث میشود یک تعمیر کار یا شرکت خدماتی، گزینه خوبی برای ما باشد. اولین پارامتر ارائه خدمات سیار است که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم. سایر پارامترها را نیز در ادامه شرح خواهیم داد:

●      در اختیار داشتن تعمیرکار حرفه ای

فردی که قصد تعمیر کولر گازی سامسونگ را دارد باید با بخش های مختلف این تجهیزات آشنایی کامل داشته و آموزش های به روز در خصوص مدلهای مختلف این کولر گازی را دیده باشد. همچنین این افراد باید مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ را بشناسند و روشهای برطرف سازی آنها را نیز بدانند.

●      در اختیار داشتن لوازم یدکی با کیفیت

یکی از پارامترهای اصلی تعیین کننده کیفیت نهایی تعمیرات لوازم یدکی اصل و اورجینال بازمی گردد. در بازار فروشندگان اقدام به تولید محصولات تقلبی می کنند می تواند مشکلات زیادی را برای استفاده کنندگان از کولر گازی سامسونگ به وجود بیاورد.

●      ارائه خدمات در کمترین زمان

به عنوان مثال وقتی نیاز به خدمات تعمیر کولر گازی شهریار دارید، بهترین گزینه برای شما شرکتی در نزدیکی محل زندگیتان خواهد بود. به این صورت شما در کمترین زمان میتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف کرده و از کولر گازی و تهویه مطبوع خود استفاده کنید.

●      ارائه خدمات در تمامی روزهای هفته

بهتر از شرکت تعمیر کولر گازی موردنظرتان بتواند در تمامی روزهای هفته خدمات مورد نیاز را در اختیار شما بگذارد.

 

شارژ کولر گازی

اهمیت قطعات یدکی در زمان تعمیر کولر گازی سامسونگ

برای تعمیر کولر گازی چهاردانگه یا سایر محله های تهران باید حتماً برای خرید قطعات یدکی اهمیت زیادی قائل شوید. کولر های گازی دارای بخش های متفاوتی هستند که در شرایط مختلف هر کدام از آن ها ممکن است آسیب ببیند. در بسیاری از موارد با انجام سرویس های مختلف یا اقدامات تخصصی این مشکلات قابل رفع هستند. اما در صورتیکه قطعه مورد نظر آسیب جدی دیده باشد راهی جز تعویض آن ندارید. در چنین شرایطی فروشندگان متقلب با فریب دادن مشتریان سعی می کنند تا آنها را تشویق به خرید جنس های تقلبی و ارزان قیمت کنند.

در چنین شرایطی حتماً سراغ شرکتهای تعمیرات حرفه ای بروید که از قطعات یدکی اصل و اورجینال استفاده می کنند. علاوه بر این به یاد نداشتن این نکته باعث می شود تا هزینه انجام شده برای خرید قطعات یدکی تقلبی به هدر برود. در ضمن در طولانی مدت استفاده از قطعات یدکی تقلبی باعث آسیب رسیدن به سایر قسمت های کولر گازی سامسونگ و در نتیجه افزایش هزینه متوسط برای نگهداری و تعمیرات خواهد شد.

نحوه تشخیص قطعات یدکی کولر گازی سامسونگ اصل از تقلبی

روش های مختلفی برای تشخیص قطعات یدکی کولر گازی اصل از تقلبی وجود دارد که دریافت کنندگان این خدمات باید با آنها آشنایی پیدا کنند. در ادامه به صورت مختصر این موارد را بررسی خواهیم کرد.

●      قیمت

معمولاً قطعات یدکی تقلبی با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت معمول در بازار به فروش می رسند و به این صورت مشتریان فریب آنها را می خورند. در زمان خرید بهتر است به یاد داشته باشید که قیمت لوازم یدکی اصل باید معقول و منطقی باشد. هیچ ارزان بودنی بدون دلیل نیست.

●      داشتن ضمانت نامه معتبر

وجود ضمانت نامه معتبر یکی از از عواملی است که می تواند به ما اطمینان دهد محصول خریداری شده اصل میباشد. پس حتما قبل از دریافت نهایی خدمات از شرکت مورد نظر خود سوال کنید که آیا به همراه لوازم یدکی مورد استفاده ضمانتنامه نیز ارائه می دهد یا خیر.

●      خرید از فروشنده های معتبر

شرکت های فریزر و معتبر همواره به دنبال آن هستند که رضایت مشتریان خود را جلب کنند. پس آنها هیچ گاه با فروش لوازم یدکی تقلبی و بی کیفیت به اعتبار خود را زیر سوال نمی برند.

●      کیفیت ظاهری محصول

لوازم یدکی اصلی معمولاً در بسته بندی های با کیفیت به همراه هولوگرام و شماره سریال معتبر قرار دارند. همچنین کیفیت برشکاری ها یا اتصال هایی که بر روی قطعه انجام شده بالاست و ظرافت در تولید این محصولات به وضوح دیده می شود.

اهمیت مهارت تعمیرکار کولر گازی سامسونگ

امروزه کولر گازی های برند سامسونگ در مدل های گوناگونی به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل طراحی و نحوه عملکرد آنها تفاوت مختصری با یکدیگر دارد. فردی که به عنوان تعمیرکار کولر گازی شناخته می شود باید حتماً با مدل کولر گازی سامسونگ شما آشنایی کامل داشته باشد. بسیاری از تعمیرکاران که خدمات بی کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهند، آموزش کافی در این زمینه ندیده اند و در نتیجه با انجام انتخابهای اشتباه؛ سلامت سایر قسمت های کولر گازی سامسونگ را به خطر می اندازند. پیشنهاد می شود برای دریافت خدمات تعمیر کولر گازی شهریار یا سایر محلات تهران سراغ شرکت های حرفه ای در این زمینه بروید. چرا که امکان پیگیری خطاها و مطرح کردن شکایات در این شرکت ها بسیار راحت تر خواهد بود.

شناخت مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ

افرادی که قصد تعمیر کولر گازی اسلامشهر، شهرک غرب، شهریار، انقلاب یا سایر محلات تهران را دارند؛ باید مشکلات رایج کولر گازی سامسونگ را بشناسند. شناخت این مشکلات اجازه می دهد تا بتوانید به شکل بهتری از کولر گازی استفاده کنید و عمر مفید قطعات مختلف آن را افزایش دهید. از سوی دیگر وقتی درک بهتری از مشکلات کولر گازی داشته باشید، در زمان دریافت خدمات تعمیرات بهتر عمل می کنید. به این صورت که می توانید تا حدودی مشکل به وجود آمده و منشاء آن را به صورت شفاف برای تعمیرکاران توضیح دهید و به این صورت در مدت زمان کمتری خدمات تعمیر کولر گازی سامسونگ را دریافت کنید. متخصصین ما در سایت کهربا تهویه در ادامه این موارد را بررسی خواهند کرد.

ایجاد سر و صدای اضافه توسط کولر گازی سامسونگ

هر کولر گازی در زمان کار صدای پایینی دارد و می توان گفت وجود این صدا تا حد طبیعی کاملا بی خطر خواهد بود. اما وقتی سر و صدا کولر گازی سامسونگ در زمانی که بیش از حد مجاز شد، بهتر است هرچه زودتر برای تعمیر یا سرویس دهی کولر گازی خود آماده شوید. عوامل اصلی به وجود آمدن این مشکل معمولا عبارتند از: «خراب شدن کویل ها، خرابی فن، آسیب دیدن بلبرینگ، کثیف بودن فیلتر هوا و…» فراموش نکنید انجام اقدامات خودسرانه و بدون آگاهی کامل باعث خراب شدن سایر بخش خواهد شد. اما در بین عوامل بالا وقتی اشکال از فیلتر هوا باشد می توانید خودتان اقدام به تمیز کردن آن کنید. در غیر این صورت بهتر است سراغ شرکت های ارائه دهنده تعمیر کولر گازی اسلامشهر یا سایر بخش های تهران بروید.

وجود نشتی آب در پنل داخلی کولر گازی سامسونگ

در مواردی دیده شده که پنل داخلی کولر گازی سامسونگ می شود و از همین رو دیوار پشت آن خیس خواهد شد. بی اهمیتی نسبت به این مشکل قطعاً آسیب های زیادی به سایر بخش های کولرگازی می رساند و نیاز به تعمیر آن ضروری است. در بسیاری از موارد منشاء بروز این مشکل می تواند مواردی مانند خرابی پمپ دستگاه، زنگ زدن تشت تخلیه، گرفتگی مسیر تخلیه آب و… باشد. فرد تعمیرکار باید تمام این عوامل را بررسی کرده و روند تعمیرات را به نحو احسنت انجام دهد. همچنین اگر احتمال بروز یکی از این مشکلات در آینده وجود داشت نیز باید اقدامات لازم برای جلوگیری از آن را انجام دهید.

خاموش نشدن کولر گازی سامسونگ

روند کار کولر گازی سامسونگ به این صورت است که بعد از از رسیدن دمای محیط به حد مطلوب، به صورت اتوماتیک خاموش خواهند شد. البته در بسیاری از موارد ممکن است کولر گازی به صورت اتوماتیک خاموش نشود و همین در طولانی مدت مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت. منشاء به وجود آمدن این مشکل می تواند مواردی مانند خرابی سنسور کولر گازی، خرابی ترموستات یا کنترلر الکترونیکی باشد. البته در مواردی کثیف بودن لوله های کندانسور یا فیلترهای هوا نیز ممکن است به وجود آورنده این مشکل باشند. فرد تعمیرکار باید تمامی عوامل احتمالی به وجود آورنده مشکل را بررسی کرده و اقدامات لازم برای برطرف سازی آنها را انجام دهد.

خنک نکردن کولر گازی سامسونگ

در بسیاری از موارد کولرگازی سامسونگ که آسیب دیده، در زمان روشن بودن توانایی خنک کردن هوا را ندارد. برای شروع بهتر است وضعیت دریچه های کولر را بررسی کنید و در صورت بسته بودن آنها را باز نمایید. در مرحله بعدی نوبت به بررسی وضعیت فیلترها و تنظیمات ترموستات می رسد. کثیف بودن فیلتر های هوا باعث می شود تا روند رسیدن هوای تازه به کولر گازی با اختلال روبرو شود و به این صورت پرتاب هوای خنک به مشکل بر بخورد. برای تمیز کردن فیلتر ها می توانید از صابون، آب گرم و مسواک استفاده کنید. همچنین در شرایطی که امکان تمیز کردن فیلترها برای شما وجود ندارد چاره ای جز تعویض آنها نخواهید داشت.

البته در برخی موارد دیده شده که عدم وجود گاز مبرد یا خنک کننده به میزان کافی نیز از قدرت خنک کنندگی کولر گازی سامسونگ می خواهد. در چنین شرایطی فرد تعمیرکار با استفاده از تجهیزات مخصوص باید اقدام به شارژ کردن مجدد گاز کولر گازی کند.

نشت گاز خنک کننده از کولر گازی سامسونگ

هرگاه گاز مبرد و خنک کننده موجود در کولر گازی سامسونگ نشتی داشته باشد، شاهد کاهش قدرت خنک کنندگی دستگاه خواهید بود و باید به دنبال حل این مشکل باشید. لوله های مسی هدایت کننده ماده خنک کننده یا بخش یونیت بیرونی ممکن است عوامل اصلی به وجود آورنده این مشکل باشند. در شرایطی می بینیم که خم شدن یا ضربه دیدن لوله ها باعث می شود میزان نشتی افزایش یابد و به این صورت روند کار کولر گازی سامسونگ به مشکل بر بخورد.

البته فراموش نکنید که نشت گاز خنک کننده علاوه بر اینکه باعث کاهش قدرت خنک کنندگی کولر گازی می شود، می تواند مشکلات دیگری مثل افزایش احتمال ابتلا به سرطان، مشکلات پوستی، مسمومیت و حتی مرگ را در پی داشته باشد. در صورت به وجود آمدن این مشکل باید حتماً کولر گازی خود را از مدار خارج کنید و سریعاً به دنبال دریافت خدمات تعمیر کولر گازی شهریار یا سایر قسمتهای تهران بروید.

زمان مناسب برای تعمیر کولر گازی سامسونگ

در ادامه این قسمت سعی داریم نشانه ها و عواملی که به شما یادآوری می کند که زمان تعمیر کولر گازی سامسونگ فرارسیده را با هم مرور کنیم.

 • وقتی در اثر کار کولر گازی فیوز برق مدام عمل می کند و باعث قطع شدن جریان می شود.
 • در شرایطی که دستگاه روی حالت swing قرار می گیرد ولی عملکرد ندارد.
 • زمانی که کار کردن دستگاه با بوی نامطبوع همراه است.
 • وقتی کمپرسور دستگاه به درستی کار نمی کند و یا از کار افتاده است.
 • وقتی شاهد خراب شدن برد الکترونیکی کنترل کننده عملکرد دستگاه کولر گازی سامسونگ هستیم.
 • وقتی بخش تولید گرمایش دستگاه کولرگازی به مشکل برخورده است.
 • وقتی دستگاه به برق اتصال دارد ولی روشن نمیشود.
 • وقتی بخش هایی در کولر گازی یخ زده است.
 • وقتی شاهد آبریزی یا نشت مایعات از درون پنل داخلی کولر گازی هستیم.
 • وقتی دستگاه به صورت ناگهانی و در زمان نامناسب خاموش میشود.
 • زمانی که قدرت خنک کنندگی دستگاه به حد قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.
 • وقتی سر و صدای تولیدی توسط بخش های مختلف و کولر گازی بیش از حد هستند.

نکات مهم برای نگهداری بهتر از کولر گازی سامسونگ

در ادامه نکاتی که اجازه می دهند عمر مفید کولر گازی شما افزایش یابد را با هم مورد بررسی دقیق قرار خواهیم داد تا به این صورت بتوانید با نگهداری بهتر از این تجهیزات شاهد طول عمر مفید آنها باشید.

 • سرویس دهی سالیانه را جدی بگیرید. انجام سرویس های دوره ای به صورت منظم باعث می شود تا بخش های مختلف کولر گازی بازده و طول عمر خود را حفظ کنند و به این صورت شاهد افزایش کارایی و دوام کولر گازی سامسونگ خواهید بود.
 • به هیچ عنوان همزمان با بکارگیری کولر گازی سامسونگ از کولر آبی نیز استفاده نکنید.
 • در بازه های زمانی مشخص و بسته به میزان آلودگی محیط مورد نظر خود وضعیت فیلترهای کولر گازی را مورد بررسی قرار دهید.
 • بهتر است همیشه کولر گازی را بر روی حداکثر قدرت خود نگذارید چرا که این کار باعث کاهش طول عمر بخش های مختلف آن خواهد شد.
 • بهتر است در زمان روشن بودن کولر گازی از وسایل خانگی که گرمای زیادی تولید می کنند استفاده نکنید. به عنوان مثال لامپ رشته ای، اجاق گاز و سماور باعث گرم تر شدن محیط شما می شوند و فشار بیشتری به کولرگازی وارد خواهند کرد.
 • بهتر است زمان کار کولر گازی در و پنجره محیط خود را ببندید. با درزگیری مناسب در اطراف کولر گازی، مانع از تابش مستقیم نور خورشید به آن شوید.

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران چقدر است؟

بستن مشکل به وجود آمده هزینه دریافت خدمات تعمیر کولر گازی شهریار، شهرک غرب و سایر محلات تهران می تواند متفاوت باشد. از سوی دیگر عوامل سیاسی و اقتصادی مختلفی همواره تاثیر زیادی روی نوسانات قیمت لوازم جانبی و دستمزد ارائه خدمات تعمیرات می گذارند. البته نکته مهمی که در خصوص قیمت نهایی تعمیر کولر گازی باید به یاد داشته باشید این است که شرکت ارائه دهنده خدمات وقتی عوامل خود را به محل مورد نظر می رساند، حتما باید بعد از مشخص کردن منشاء مشکل یک فاکتور نهایی برای قطعات و هزینه تعمیرات در اختیار شما قرار دهد. پس حتماً به یاد داشته باشید که هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ از ابتدای شروع کار باید به صورت شفاف در اختیار مشتری قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

خدمات شارژ کولر گازی در تهران

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

سرویس سالیانه کولر گازی از چه نظر دارای اهمیت است؟

 

سخن نهایی

در این مطلب از کهربا تهویه سعی کردیم اطلاعات مناسبی را در خصوص نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران و حومه در اختیار شما قرار دهیم. شرکت کهربا تهویه به عنوان یکی از برترین نمایندگی های تعمیر کولر گازی اسلامشهر و سایر بخش های تهران می باشد. وجود گروه های مختلف در بخش های مختلف تهران وارد شده تا امکان دسترسی به این خدمات برای افراد ساکن در محله های مختلف بسیار راحت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن سوالات خود می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید و از راهنمایی های آنها بهره ببرید.

سوالات متداول

روند دریافت خدمات تعمیر کولر گازی در شهریار چگونه است؟

بهتر است با شرکت هایی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت دارند و لوازم یدکی با کیفیت را در اختیار شما می گذارند تماس گرفته و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

برای تعمیر کولر گازی چهاردانگه چه اقداماتی انجام دهیم؟

باید با شرکت های حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از آنها دریافت کنید. متخصصین که با تحویل در این زمینه می توانند سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما برسانند.

بهترین نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران کدام است؟

کهربا تهویه با داشتن شعب مختلف در محله های تهران و حومه می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت خدمات تعمیر کولر گازی باشد.

چطور خدمات تعمیرات کولر گازی را دریافت کنیم؟

بهتر است سراغ شرکت های حرفه ای در این زمینه بروید که از تعمیرکاران آموزش دیده استفاده می کنند و قطعات یدکی خود را به همراه ضمانت نامه معتبر در اختیار مشتری می گذارند.

چطور از خراب شدن کولر گازی خود جلوگیری کنیم؟

یکی از روش های مناسب برای جلوگیری از خراب شدن کولر گازی استفاده از سرویس های دوره ای مناسب است که باعث افزایش طول عمر مفید کولر گازی و بیشتر شدن بازده آن خواهد شد.