تعمیرکار کولر گازی

تعمیر کولرگازی و اسپلیت در فردیس

در سال‌ های اخیر کولرهای گازی توانستند جایگاه مناسبی در خانه مشتریان ایرانی پیدا کنند. استفاده از این محصولات کمک می‌ کند بتوانید دمای محیط مورد نظر خود را در محدوده‌ ای ثابت نگه دارید. از سوی دیگر سیستم داخلی این تجهیزات می‌ تواند وظیفه تهویه و تصفیه هوا در فضای مورد نظرتان را بر عهده بگیرد. افزایش استقبال از این محصولات در سال‌ های اخیر باعث شده تا شاهد افزایش ارائه دهندگان خدماتی مانند تعمیرات، سرویس دهی و فروش کولر گازی باشیم. اما نکته‌ ای که در این میان نباید فراموش کرد، نیاز به تعمیر این تجهیزات در محل است. خدمات سرویس دهی و تعمیرات کولرگازی به خصوص در شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند تهران با توجه به شلوغی بیش از حد می‌ تواند چالش برانگیز باشد. از همین رو نیاز است شرکت‌ های ارائه دهنده این خدمات بتوانند این خدمات را به صورت سیار در اختیار مشتریان خود قرار دهند. در ادامه این مطلب از سایت کهربا تهویه بیشتر در مورد تعمیر کولرگازی و  اسپلیت در فردیس کرج و حوالی آن صحبت خواهیم کرد تا ساکنین این مناطق بتوانند به راحتی به تعمیرکاران حرفه‌ ای و آموزش دیده دسترسی داشته باشند.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر کولرگازی و اسپیلت در فردیس

تعمیر کولرگازی و اسپلیت در فردیس کرج به دلیل تراکم بالای جمعیت بهتر است که توسط تعمیرکاران سیار انجام شود. چرا که به این صورت هیچ گونه زحمتی در خصوص انتقال کولر یا سایر قطعات آن به شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش یا تعمیرگاه‌ ها را نخواهید داشت. از سوی دیگر روند باز کردن و بستن مجدد کولرگازی در صورتی که توسط افراد حرفه‌ ای و آموزش دیده انجام نشود، ممکن است مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. از همین رو بهتر است برای دریافت خدمات تعمیرات و سرویس دهی کولرهای گازی و اسپلیت سراغ شرکت‌ هایی بروید که می‌ توانند در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار مناسب را در اختیار شما قرار دهند. به این صورت می‌ توانید در زمان کمتری خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید. شرکت کهربا تهویه توانسته برای اهالی فردیس این امکان را بوجود بیاورد که با یک تماس مشکل خود را متخصصین ما در میان بگذارند و بعد از آن مشکل خود را برطرف کنند. سایر مزایای استفاده از این خدمات عبارتند از:

  • آمادگی برای خدمت رسانی 24 ساعته
  • ارائه خدمات با قیمت مناسب و صدور فاکتور قبل از انجام تعمیرات
  • نزدیک بودن تعمیرکاران به فردیس
  • در اختیار داشتن نصاب و تعمیرکار حرفه‌ ای و آموزش دیده
  • امکان پیگیری تعمیرات در صورت بروز هرگونه مشکل پیش بینی نشده
  • دسترسی به قطعات و لوازم یدکی اصل و با کیفیت
  • آشنایی با مدل‌ های مختلف کولر گازی تولید شده توسط برندهای مختلف

نکات مهم برای انتخاب شرکت تعمیر کولرگازی و اسپیلت در فردیس

افرادی که قصد تعمیر کولرگازی و اسپلیت در فردیس را دارند، بهتر است قبل از انتخاب نکات مهمی که در این زمینه وجود دارند را بدانند. یکی از این موارد، آشنایی تعمیرکار با مدل و برند کولرگازی می‌ باشد. در صورتی که تعمیرکاران با مدل خاص مورد نظر شما آشنایی نداشته باشند، ممکن است با یک اقدام اشتباه باعث خرابی بخش‌ های دیگر کولر گازی نیز شوند. در قدم بعد باید شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی باید نمایندگی فعال قطعات و لوازم یدکی اورجینال و با کیفیت باشد. چرا که در بیشتر موارد ممکن است در روند تعمیرات نیاز به تعویض قطعه ای معیوب با نمونه ای نو و سالم داشته باشیم. در همین راستا باید در نظر داشت که ممکن است قطعات اصل نسبت به سایر قطعات تقلبی موجود در بازار قیمت بالاتری داشته باشند؛ ولی شما نباید اجازه دهید قیمت پایین شما را فریب دهد. قیمت پایین هرگز بدون دلیل نیست و تجربه ما نشان داده که در بسیاری از موارد ممکن است استفاده از قطعات یدکی تقلبی به سایر بخش‌ های سالم کولرگازی و اسپیلت نیز آسیب بزند.
در چنین شرایطی بهتر است به جای این که به منافع کوتاه مدت خود فکر کنید، دید بازتری داشته باشند و از ضررهایی که ممکن است در طولانی مدت به کولر گازی وارد شود جلوگیری کنید. مورد آخری که در این بخش باید به شما یادآور شویم این است که سراغ شرکت‌ ها یا تعمیرکارانی بروید که ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات و قطعات یدکی استفاده شده صادر می‌ کنند بروید. شاید در نگاه اول ضمانت نامه به نظر مورد مهم نرسد، اما نباید فراموش کرد که این سند در وهله اول به این دلیل صادر می‌ شود که شرکت ارائه دهنده خدمات به کالای یدکی و تعمیرکاران خود اعتماد دارد.

چرا تعمیرات سیار کولر گازی می‌تواند نتیجه نهایی بهتری داشته باشد؟

برای تعمیر کولرگازی و اسپیلت در کرج باید این مورد مهم را به یاد داشته باشید که تا جای ممکن است خدمات سیار استفاده کنید، چرا که در بسیاری از موارد مشکلات فنی بوجود آمده به دلیل قرار کولر در شرایط محیطی نامناسب هستند. با در نظر داشتن این نکته وقتی تعمیرکار کولرگازی از محل نصب بازدید می‌ کند، می‌ تواند این مشکلات محیطی را تشخیص دهد و توصیه‌ های لازم را برای برطرف سازی آنها در اختیارتان بگذارد. از سوی دیگر باز کردن و مجدد نصب کردن کولر گازی ممکن است باعث آسیب رساندن به بخش‌ های مختلف آن شود؛ ولی در زمانی که از خدمات تعمیرات سیار استفاده می‌ کنید، به راحتی تعمیرکار بخش آسیب دیده یا خراب را می‌ تواند مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم برای تعمیر انجام دهد. البته نباید فراموش کرد که بعد از دریافت خدمات تعمیر کولرگازی و اسپیلت در فردیس می‌ توانید بلافاصله نتیجه نهایی کار را مورد آزمایش قرار دهید.

لزوم سرویس دهی‌ های دوره ای

یکی دیگر از خدماتی که علاوه بر تعمیر کولرگازی و اسپلیت در فردیس در اختیار مشتریان کهربا تهویه قرار می‌ گیرد، سرویس دهی‌ های دوره‌ ای می‌ باشد. این سرویس دهی‌ ها در بازه‌ های زمانی مشخص انجام می‌ گردند و کمک می‌ کنند تا از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کرد یا حداقل آن‌ها را به تعویق انداخت. بررسی سلامت قطعات، تمیز کردن بخش‌ های مختلف و بازدید از قسمت‌ های مختلف کولر گازی باعث می‌ شود که عمر قطعات مختلف این محصولات بالاتر رود. این سرویس دهی‌ ها بر اساس چک لیست‌ های از پیش تعریف شده انجام می‌ شوند و از همین رو دقت بالایی دارند. در ضمن طرح خاصی که شرکت کهربا تهویه برای مشتریان خود در نظر گرفته به این صورت است که زمان مناسب برای سرویس دهی‌ های دوره ای را به شما یادآور می‌ شود و از بروز هرگونه غفلت غیرعمدی جلوگیری خواهد کرد.